KONST / Litografier / Färglitografi 16152050
nr 1615 2050
Carl Johan De Geer
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 236/295. Färglitografi. Bladets mått: 31x41cm, oramad
Carl Johan De Geer, svensk bildkonstnär, författare, filmskapare, musiker, designer, kulturjournalist, fotograf, skådespelare och scenograf född 1938 i Montréal, Québec.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:32:14
20/4 14:50:48
22 apr
Carl Johan De Geer
Läs mer om Carl Johan De Geer